Zaproponuj książkę do zakupu!


   Z radością informujemy, że nasza szkoła otrzymała dotację w kwocie 15.000 zł na zakup nowości wydawniczych (książek niebędących podręcznikami           i książkami naukowymi)  w ramach realizacji „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”  – Priorytet 3.

Program ma na celu wspieranie czytelnictwa dzieci i młodzieży przez promocję czytelnictwa i zakup nowości wydawniczych.(czytaj dalej)


XVIII POWIATOWY KONKURS „ORTOGRAFICZNE POTYCZKI”

I NASZ SUKCES…

17 maja 2019 r. w szkole podstawowej w Koziegłowach odbył się ostatni etap uczniowskich zmagań z polską ortografią i interpunkcją.

Tego dnia do ortograficznych potyczek przystąpiły trzyosobowe reprezentacje uczniów klas szóstych z dwunastu szkól w powiecie poznańskim. Poziom konkursu, jak co roku, był bardzo wysoki. Młodzież zmagała się z zawiłościami polskiej pisowni, zarówno w części pisemnej, jak i ustnej.

Uczniowie Zespołu Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. Bolesława Chrobrego w Biskupicach: Julia Chlebowska, Natalia Mączyńska oraz Tymoteusz Jóźwiak wywalczyli III miejsce w powiecie!(czytaj dalej)


Wystawa prac Magdaleny Junyszek

Od 26 marca do 5 kwietnia w holu naszej szkoły odbyła się wystawa prac początkującej artystki – uczennicy klasy ósmej – MAGDALENY JUNYSZEK! Obrazy, szkice  i rysunki  cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Magdzie gratulujemy talentu i życzymy sukcesów!(czytaj dalej)


„Gen i już” – warsztaty dla klas czwartych

25 marca odbyły się  w naszej szkole warsztaty stowarzyszenia „Gen i Już” Instytutu Genetyki Człowieka Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu. Uczniowie wysłuchali kr